Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Reda

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Reda – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Reda to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie kupującego na własną rękę zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych problemów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Reda. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Reda zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Akcept klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Reda oraz skup domów Reda – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o nowe rynki. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Reda może pochwalić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Reda udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Reda – jak to działa?

  Skup nieruchomości Reda to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty podamy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z akceptacją klienta, w umówionym czasie i w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Reda to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie mieszkania poprzedzone jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Reda wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach i redagujemy raport, w którym opisane są kluczowe atuty a także minusy danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie dostarczonych raportów, określa wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie ceny skupu a jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Reda mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Reda, skup domów Reda i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaproponujemy pomoc, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Reda. Skupimy także mieszkanie która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd z przyjemnością kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna kolejny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się blisko sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, by oszczędzić klientowi straty czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na paliwo oraz jakichkolwiek innych trudności. Wyręczymy Państwa także z konieczności dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie gotówki to wyczekiwany punkt w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Reda najczęściej wręcza wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na wypłatę będziemy musieli czekać przez długi czas. W razie, jeśli sprzedający preferowałby wpłatę poprzez przelew, środki wpłacane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Środki najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość przekazania pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Reda w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty i dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ