Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Warta

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Warta – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Warta to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być nieprostym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć takich kłopotów, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Warta. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania finalnemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z niedogodności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Warta oferuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Akcept właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wręczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Warta oraz skup domów Warta – poznaj nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o kolejne tereny. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Warta może poszczycić się rekomendacją wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczkę czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Warta pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Warta – jak to działa?

  Skup nieruchomości Warta to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli oferta napotka się z zgodą klienta, w ustalonym terminie oraz we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie należności – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Warta to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie mieszkania zainicjowane zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Warta przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas wizyty dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są kluczowe pozytywy a także wady oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analizująca, na bazie przekazanych materiałów, określa wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie ceny skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Warta dzieli się skup mieszkań za gotówkę Warta, skup domów Warta oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Warta. Nabędziemy również dom do generalnego remontu. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja oferty cenowej inicjuje drugi etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty ustalany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na paliwo oraz wszystkich innych trudności. Odciążymy Cię również z konieczności ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to najprzyjemniejszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Warta najczęściej uiszcza wpłatę w formie gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to brak obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na wypłatę będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli klient życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Warta w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ