Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chojnice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chojnice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Chojnice to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Chojnice. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości ostatecznemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Chojnice proponuje uczciwą kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Chojnice i skup domów Chojnice – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie aktywności o kolejne tereny. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Chojnice cieszy się zaufaniem wielu klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chojnice rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chojnice – jak to działa?

  Skup nieruchomości Chojnice to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z akceptem sprzedającego, w ustalonym czasie oraz w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już u notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – do ręki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Chojnice to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Chojnice przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze zalety a także minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie dostarczonych raportów, określa cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się ceny skupu i jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem bądź osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chojnice dzieli się skup mieszkań za gotówkę Chojnice, skup domów Chojnice oraz skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Chojnice. Odkupimy też dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept wartości wyceny otwiera drugi etap transakcji – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania planowany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się blisko sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na podróż oraz wszelkich problemów. Odciążymy Cię również z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chojnice zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W razie, jeśli kontrahent woli opłatę przelewem, należności przelewane są na wskazany numer konta – także w czasie wizyty u notariusza. Środki zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Chojnice w ciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie klient zostaje zwolniony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ