Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Radomsko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Radomsko – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Radomsko to metoda na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę jest niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych niedogodności, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Radomsko. To my przejmiemy przekazanie domu końcowemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Radomsko proponuje adekwatną wycenę domu. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Radomsko oraz skup domów Radomsko – o nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie oferty o dalsze lokalizacje. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część Polski, by zobaczyć nieruchomość i określić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Radomsko może pochwalić się zaufaniem wielu kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Radomsko pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Radomsko – 5 kroków

  Skup nieruchomości Radomsko to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty podamy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z akceptacją właściciela, w ustalonym terminie i w określonej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Radomsko to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie gruntu zainicjowane zostaje wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Radomsko przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas oględzin archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są najważniejsze zalety i negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie dostarczonych zapisów, określa wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może nastąpić przez telefon, listem czy też podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Radomsko obejmuje skup mieszkań za gotówkę Radomsko, skup domów Radomsko oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaoferujemy pomoc, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Radomsko. Nabędziemy także mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a później sprzedaży z zyskiem, dlatego chętnie kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na następny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania planowany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – absolutnie konkretnego nie określamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona jak najbliżej kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na paliwo a także jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Państwa również z konieczności umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wręczenie należności

  Odbiór należności to najbardziej oczekiwany moment w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Radomsko zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać bez końca. W sytuacji, gdy właściciel woli uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również w czasie wizyty u notariusza. Pieniądze zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Radomsko w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ