Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dobczyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dobczyce – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Dobczyce to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie zdaje się być trudnym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Dobczyce. To my weźmiemy na siebie przekazanie działki finalnemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Dobczyce oferuje uczciwą wycenę domu. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Dobczyce i skup domów Dobczyce – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie aktywności o dalsze obszary. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z ościennych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Dobczyce może poszczycić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dobczyce pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobczyce – jak to działa?

  Skup nieruchomości Dobczyce to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena zetknie się z zaakceptowaniem właściciela, w umówionym terminie oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Dobczyce to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie mieszkania poprzedzone zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Dobczyce wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy dokument, w którym nakreślone zostają kluczowe plusy a także minusy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na gruncie zgromadzonych zapisów, określa kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listownie lub w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobczyce dzieli się skup mieszkań za gotówkę Dobczyce, skup domów Dobczyce oraz skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Dobczyce. Nabędziemy także mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie oferty cenowej przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, aby oszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na dojazd a także wszystkich innych trudności. Wyręczymy Cię również z obowiązku ustalenia daty spotkania w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany etap w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dobczyce najczęściej przekazuje wpłatę w postaci gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie należności od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na należności będziemy musieli czekać przez długi czas. W razie, gdy klient życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, należności uiszczane są na określony numer konta – także podczas dopełniania formalności u notariusza. Środki prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Dobczyce w przeciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy dokumenty jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ