Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Głogów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Głogów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Głogów to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie jest ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć wymienionych niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Głogów. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów gwarantuje uczciwą propozycję cenową domu. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Głogów i skup domów Głogów – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie działalności o kolejne tereny. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część Polski, żeby ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Głogów rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Głogów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Głogów to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta napotka się z zgodą kontrahenta, w umówionym terminie i w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie należności – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Głogów to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie domu poprzedzone jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Głogów przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy raport, w którym przedstawione zostają główne pozytywy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na gruncie przekazanych raportów, określa kwotę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie kwoty skupu a jego akcept uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Głogów dzieli się skup mieszkań za gotówkę Głogów, skup domów Głogów a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Głogów. Kupimy również dom do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja oferty cenowej inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na podróż oraz wszystkich innych problemów. Wyręczymy Państwa także z obowiązku dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli klient preferuje uiszczenie należności przelewem, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Głogów w przeciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ