Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Drzewica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Drzewica – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Drzewica to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie jest nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Drzewica. To my zaangażujemy się w sprzedaż mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając właścicieli z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Drzewica zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym uiszczeniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Drzewica oraz skup domów Drzewica – o nas

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie działalności o dalsze tereny. Ofertę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Drzewica cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Drzewica rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Drzewica – jak to działa?

  Skup nieruchomości Drzewica to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Państwa tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą możemy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta zetknie się z akceptem właściciela, w ustalonym dniu i w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie należności – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Drzewica to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Drzewica prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan domu na zdjęciach oraz sporządzamy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze atuty oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na bazie dostarczonych zapisów, określa cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Drzewica dzieli się skup mieszkań za gotówkę Drzewica, skup domów Drzewica i skup działek. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Drzewica. Nabędziemy również mieszkanie która wymaga remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, dlatego chętnie zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie wartości wyceny inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w okolicy właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić klientowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na podróż i wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku umówienia daty wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Wręczenie gotówki to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Drzewica zazwyczaj uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie oszukańcze lub na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli kontrahent preferowałby wpłatę na konto bankowe, należności przelewane są na podany numer konta – tak samo w trakcie wizyty u notariusza. Należności najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję przekazania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Drzewica w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy umowę jak i przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje wyręczony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ