Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dąbie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dąbie – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Dąbie to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie zdaje się być niełatwym zadaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Dąbie. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z niedogodności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Dąbie proponuje uczciwą wycenę domu. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Dąbie i skup domów Dąbie – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie oferty o nowe obszary. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Dąbie cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dąbie udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dąbie – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Dąbie to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy oferta napotka się z akceptacją klienta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez klienta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Dąbie to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie gruntu poprzedzone zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Dąbie wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan domu na fotografiach i przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają najistotniejsze pozytywy oraz wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na gruncie przekazanych zapisów, określa kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się kwoty skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dąbie mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Dąbie, skup domów Dąbie i skup działek. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Dąbie. Kupimy również mieszkanie do generalnego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a później sprzedania z profitem, stąd z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera następny etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia planowany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się blisko właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na paliwo i wszystkich innych problemów. Wyręczymy Państwa także z obowiązku umówienia czasu wizyty u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dąbie zawsze uiszcza opłatę w formie gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W razie, gdy klient preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, należności uiszczane są na podany numer konta – również w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę wypłaty pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Dąbie w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ