Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lądek-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Lądek-Zdrój – pieniądze od ręki

Skup nieruchomości Lądek-Zdrój to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko czasochłonnym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Lądek-Zdrój. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Lądek-Zdrój proponuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Akcept sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Lądek-Zdrój i skup domów Lądek-Zdrój – o nas

Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie oferty o kolejne rynki. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Lądek-Zdrój może poszczycić się rekomendacją wielu klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić pożyczkę czy po prostu nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lądek-Zdrój rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Lądek-Zdrój – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Lądek-Zdrój to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena zetknie się z zgodą właściciela, w zaplanowanym terminie oraz we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Lądek-Zdrój to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przekazanie nieruchomości zainicjowane zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Lądek-Zdrój przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają najistotniejsze plusy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych dokumentów, proponuje cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego decyzja warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

Co skupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Lądek-Zdrój podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Lądek-Zdrój, skup domów Lądek-Zdrój i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Lądek-Zdrój. Kupimy również nieruchomość do gruntownego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a następnie odsprzedania z zyskiem, a więc z przyjemnością kupimy dom w dowolnym stanie.

Wizyta w biurze notarialnym

Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap transakcji – spotkanie u notariusza. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do klienta – absolutnie konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dojazd i innych trudności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku dogadania czasu spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

Przekazanie pieniędzy

Odbiór gotówki to wyczekiwany punkt w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lądek-Zdrój zazwyczaj uiszcza należność pod postacią gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Otrzymanie pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli właściciel preferowałby wpłatę przelewem, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności zwykle wpływają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję wręczenia pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Lądek-Zdrój w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

Same niezbędne formalności

Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ