Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dobrzyca

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dobrzyca – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Dobrzyca to sposób na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie jest ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza długotrwałym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć wymienionych kłopotów, jeśli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Dobrzyca. To my przejmiemy sprzedaż nieruchomości ostatecznemu klientowi, wyręczając Cię z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzyca zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wypłaceniem należności, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Dobrzyca oraz skup domów Dobrzyca – poznaj nas

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o następne obszary. Ofertę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzyca może pochwalić się pozytywną opinią wielu klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dobrzyca udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzyca – 5 kroków

  Skup nieruchomości Dobrzyca to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena napotka się z akceptacją kontrahenta, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Dobrzyca to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie mieszkania zainicjowane jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Dobrzyca prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są główne plusy i mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie przekazanych raportów, proponuje kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie kwoty skupu i jego akcept determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może nastąpić przez telefon, listem lub osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzyca dzieli się skup mieszkań za gotówkę Dobrzyca, skup domów Dobrzyca oraz skup działek. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Dobrzyca. Nabędziemy także nieruchomość do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept propozycji cenowej inicjuje drugi etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas wizyty planowany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie żadnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na paliwo i wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z konieczności dogadania czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by maksymalnie zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dobrzyca zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać bez końca. W przypadku, jeżeli sprzedający preferowałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na podany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Należności najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Dobrzyca w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ