Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Międzyzdroje

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Międzyzdroje – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Międzyzdroje to sposób na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę jest nieprostym zadaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć takich problemów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Międzyzdroje. To my przejmiemy sprzedaż domu końcowemu klientowi, odciążając sprzedających z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Międzyzdroje zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Międzyzdroje oraz skup domów Międzyzdroje – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o dalsze tereny. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część kraju, żeby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Międzyzdroje cieszy się uznaniem wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Międzyzdroje pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Międzyzdroje – 5 kroków

  Skup nieruchomości Międzyzdroje to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena zetknie się z akceptacją klienta, w ustalonym czasie oraz w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym nastąpi przekazanie należności – do ręki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że medium;”>skup mieszkań za gotówkę Międzyzdroje to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie mieszkania poprzedzone jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Międzyzdroje wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie oględzin dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz sporządzamy raport, w którym przedstawione są główne pozytywy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na bazie dostarczonych dokumentów, proponuje wartość skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą ceny skupu i jego aprobata determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, listownie czy też podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Międzyzdroje mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Międzyzdroje, skup domów Międzyzdroje i skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaoferujemy pomoc, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Międzyzdroje. Skupimy także mieszkanie do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą nabędziemy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap transakcji – wizytę u notariusza. Czas tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na paliwo i innych problemów. Odciążymy Państwa też z obowiązku umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, by jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Odbiór gotówki

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Międzyzdroje najczęściej przekazuje należność w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe albo na pieniądze będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W przypadku, jeśli klient woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – tak samo w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Międzyzdroje w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ