Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zabłudów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zabłudów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Zabłudów to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Zabłudów. To my przejmiemy odsprzedanie domu końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Zabłudów gwarantuje niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Zabłudów oraz skup domów Zabłudów – o nas

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe lokalizacje. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zabłudów może pochwalić się pozytywną opinią wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zabłudów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zabłudów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Zabłudów to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – dotrzemy na miejsce, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja spotka się z akceptem kontrahenta, w zaplanowanym czasie i w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Zabłudów to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Zabłudów prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan domu na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym przedstawione zostają kluczowe pozytywy oraz wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie przekazanych dokumentów, określa kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się kwoty skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zabłudów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zabłudów, skup domów Zabłudów a także skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaoferujemy pomoc, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Zabłudów. Kupimy też mieszkanie do generalnego odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna następny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia umawiany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w okolicy sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, żeby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia opłat na dotarcie do miejsca i innych problemów. Odciążymy Państwa też z konieczności ustalenia daty spotkania u notariusza a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, by jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zabłudów zwykle wręcza wpłatę pod postacią gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na należności trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W razie, jeżeli klient woli uiszczenie należności przelewem, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie spotkania u notariusza. Należności zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wypłaty należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Zabłudów w przeciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ