Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Korsze

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Korsze – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Korsze to okazja na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego na własną rękę jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Korsze. To my weźmiemy na siebie sprzedanie działki końcowemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Korsze proponuje adekwatną kwotę odkupu domu. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Korsze i skup domów Korsze – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie aktywności o następne lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Korsze może poszczycić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy po prostu nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Korsze udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Korsze – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Korsze to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia podamy kwotę, za którą możemy nabyć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta spotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym terminie i we wskazanej przez klienta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Korsze to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie nieruchomości rozpoczęte zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Korsze wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze pozytywy a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych raportów, ustala kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację odnośnie kwoty skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Korsze podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Korsze, skup domów Korsze a także skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Korsze. Nabędziemy również mieszkanie która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie i odsprzedania z profitem, dlatego chętnie nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia ustalany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do klienta – absolutnie nikogo nie wskazujemy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż a także jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Cię również z obowiązku dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej i zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Przekazanie należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Korsze zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na pieniądze trzeba będzie oczekiwać bez końca. W przypadku, gdy klient preferuje opłatę przelewem, należności wpłacane są na wskazany numer konta – również w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Korsze w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ