Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mielec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mielec – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Mielec to metoda na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć powyższych problemów, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Mielec. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Mielec gwarantuje uczciwą wycenę działki. Akcept klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Mielec i skup domów Mielec – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o nowe lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiadujących województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Mielec może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mielec rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mielec – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Mielec to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z akceptem kontrahenta, w umówionym czasie oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – do ręki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Mielec to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Mielec przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan domu na zdjęciach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są główne plusy i mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie przekazanych dokumentów, określa wartość skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie wartości skupu i jego aprobata determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Mielec mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Mielec, skup domów Mielec oraz skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Mielec. Odkupimy także nieruchomość do gruntownego remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, stąd bez problemu zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny otwiera kolejny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin wizyty planowany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – absolutnie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu poniesienia opłat na paliwo a także innych trudności. Wyręczymy Cię również z konieczności ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie należności

  Wypłata gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mielec zwykle wręcza wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeśli klient woli uiszczenie należności poprzez przelew, należności wpłacane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Mielec w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ