Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Złotoryja

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Złotoryja – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Złotoryja to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie jest nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich problemów, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Złotoryja. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu finalnemu klientowi, zwalniając sprzedających z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Złotoryja zawsze przedstawia uczciwą wycenę domu. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Złotoryja i skup domów Złotoryja – o nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie oferty o dalsze rynki. Propozycję współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Złotoryja może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Złotoryja pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Złotoryja – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Złotoryja to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena spotka się z zaakceptowaniem właściciela, w umówionym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – w postaci gotówki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Złotoryja to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie mieszkania rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Złotoryja prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są główne atuty a także minusy danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie przekazanych raportów, określa wartość odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie ceny skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może nastąpić przez telefon, listownie czy też w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Złotoryja obejmuje skup mieszkań za gotówkę Złotoryja, skup domów Złotoryja oraz skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Złotoryja. Kupimy również dom do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc chętnie nabędziemy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas wizyty ustalany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację maksymalnie blisko sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na paliwo a także innych trudności. Zwolnimy Cię też z konieczności dogadania terminu wizyty w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Przekazanie pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Złotoryja najczęściej przekazuje opłatę w formie gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli klient woli opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Należności najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wypłaty pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Złotoryja w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy umowę oraz dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ