Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zawidów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zawidów – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Zawidów to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę bywa niełatwym wyzwaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Zawidów. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, odciążając Cię z kłopotów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Zawidów zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Zawidów i skup domów Zawidów – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o kolejne obszary. Propozycję współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Zawidów może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zawidów rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zawidów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Zawidów to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w umówionym dniu i w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – do ręki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Zawidów to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie mieszkania zainicjowane zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Zawidów przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy raport, w którym nakreślone zostają najistotniejsze plusy a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na podstawie zgromadzonych dokumentów, ustala cenę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się ceny skupu i jego decyzja uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może nastąpić telefonicznie, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Zawidów dzieli się skup mieszkań za gotówkę Zawidów, skup domów Zawidów i skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Zawidów. Odkupimy również dom która wymaga odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę i sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej otwiera następny etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień wizyty ustalany jest razem z klientem i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do właściciela – w żadnym razie żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona blisko klienta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na podróż a także innych problemów. Odciążymy Państwa także z konieczności umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zawidów zazwyczaj przekazuje wpłatę w formie gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli kontrahent preferuje wpłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na podany numer konta – tak samo podczas spotkania u notariusza. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Zawidów w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty i przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje wyręczony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ