Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kamienna Góra

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kamienna Góra – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kamienna Góra to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie zdaje się być trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć powyższych kłopotów, jeśli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Kamienna Góra. To my weźmiemy na siebie sprzedanie działki końcowemu klientowi, zwalniając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Kamienna Góra zawsze przedstawia niezaniżoną wycenę domu. Zaakceptowanie kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Kamienna Góra i skup domów Kamienna Góra – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie oferty o kolejne tereny. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kamienna Góra cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kamienna Góra rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kamienna Góra – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kamienna Góra to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z akceptem klienta, w zaplanowanym terminie i w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki bądź poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kamienna Góra to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie nieruchomości rozpoczęte zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Kamienna Góra prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania utrwalamy stan mieszkania na fotografiach i sporządzamy raport, w którym opisane są kluczowe atuty oraz minusy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa wyceniająca, na bazie dostarczonych dokumentów, określa wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą wartości skupu i jego decyzja warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może odbyć się telefonicznie, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kamienna Góra mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Kamienna Góra, skup domów Kamienna Góra a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Kamienna Góra. Kupimy też nieruchomość do generalnego remontu. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a później sprzedaży z zyskiem, a więc z ochotą nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na paliwo a także innych problemów. Wyręczymy Państwa także z konieczności dogadania terminu wizyty u notariusza i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najmilszy etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kamienna Góra zawsze uiszcza opłatę pod postacią gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie oszukańcze albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy kontrahent preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, należności przelewane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Pieniądze zazwyczaj docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą możliwość otrzymania należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Kamienna Góra w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W efekcie klient zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ