Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Annopol

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Annopol – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Annopol to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć powyższych kłopotów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Annopol. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając sprzedających z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Annopol zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Annopol oraz skup domów Annopol – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o kolejne obszary. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i określić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Annopol może poszczycić się rekomendacją wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy po prostu nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Annopol rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Annopol – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Annopol to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena zetknie się z aprobatą klienta, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Annopol to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie gruntu rozpoczęte jest wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Annopol wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze atuty oraz negatywy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie przekazanych raportów, określa cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się kwoty skupu a jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, listem bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Annopol obejmuje skup mieszkań za gotówkę Annopol, skup domów Annopol a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Annopol. Skupimy także mieszkanie do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie i sprzedaży z profitem, stąd chętnie kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej otwiera kolejny etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca i jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Cię też z konieczności dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Annopol zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli kontrahent preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, środki przelewane są na wskazany numer konta – również podczas wizyty w biurze notarialnym. Środki zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę wręczenia pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Annopol w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty jak i dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ