Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zagórz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zagórz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Zagórz to sposób na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie zdaje się być trudnym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć powyższych niedogodności, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Zagórz. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając sprzedających z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Zagórz gwarantuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Zagórz oraz skup domów Zagórz – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o następne tereny. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z ościennych województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, by zobaczyć nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zagórz może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zagórz udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zagórz – 5 kroków

  Skup nieruchomości Zagórz to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z akceptem właściciela, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że medium;”>skup mieszkań za gotówkę Zagórz style=”font-family: Arial, serif;”> to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu poprzedzone jest wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Zagórz przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz sporządzamy raport, w którym opisane zostają najważniejsze plusy oraz mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, określa kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się kwoty skupu a jego akcept determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zagórz podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zagórz, skup domów Zagórz i skup działek. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Zagórz. Odkupimy także nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a później odsprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Czas wizyty umawiany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dojazd i jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Państwa także z obowiązku umówienia daty wizyty w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie należności

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zagórz zwykle przekazuje należność w postaci gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli sprzedający woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Zagórz w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ