Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Goleniów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Goleniów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Goleniów to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę bywa niełatwym wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Goleniów. To my przejmiemy sprzedaż działki ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Goleniów oferuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Goleniów oraz skup domów Goleniów – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie oferty o kolejne obszary. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Goleniów może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Goleniów udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Goleniów – jak to działa?

  Skup nieruchomości Goleniów to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena spotka się z akceptacją klienta, w ustalonym dniu i w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Goleniów to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie mieszkania poprzedzone zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Goleniów prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najistotniejsze plusy i negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na bazie przekazanych raportów, proponuje cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą ceny skupu a jego aprobata determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić telefonicznie, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Goleniów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Goleniów, skup domów Goleniów oraz skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Goleniów. Odkupimy też mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a później sprzedaży z zyskiem, stąd z ochotą nabędziemy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do kontrahenta – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na paliwo i wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku ustalenia terminu wizyty u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Goleniów zawsze wręcza opłatę pod postacią gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy kontrahent preferowałby wpłatę poprzez przelew, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – również w trakcie wizyty u notariusza. Pieniądze prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Goleniów w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ