Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Koniecpol

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Koniecpol – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Koniecpol to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę bywa trudnym wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Koniecpol. To my przejmiemy sprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol proponuje niezaniżoną wycenę domu. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Koniecpol i skup domów Koniecpol – poznaj nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o następne lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Koniecpol pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol – 5 kroków

  Skup nieruchomości Koniecpol to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy sumę, za którą możemy przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta napotka się z akceptacją klienta, w zaplanowanym czasie i w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w formie gotówki albo przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Koniecpol to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie nieruchomości zainicjowane jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Koniecpol przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy raport, w którym opisane są kluczowe zalety oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na podstawie przekazanych raportów, określa cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje informację dotyczącą wartości skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol dzieli się skup mieszkań za gotówkę Koniecpol, skup domów Koniecpol oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy wycenę, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Koniecpol. Nabędziemy także nieruchomość do generalnego remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a później sprzedaży z zyskiem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept propozycji cenowej inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę u notariusza. Termin spotkania umawiany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej klienta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dojazd oraz innych problemów. Odciążymy Cię również z konieczności dogadania terminu spotkania u notariusza oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Przekazanie należności to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Koniecpol najczęściej uiszcza należność w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W razie, jeśli kontrahent preferuje opłatę poprzez przelew, należności przelewane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Koniecpol w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ