Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nysa

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nysa – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Nysa to okazja na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć powyższych niedogodności, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Nysa. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości finalnemu klientowi, zwalniając właścicieli z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Nysa oferuje adekwatną wycenę mieszkania. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Nysa oraz skup domów Nysa – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o dalsze obszary. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, żeby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Nysa może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nysa pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nysa – jak to działa?

  Skup nieruchomości Nysa to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja spotka się z akceptem klienta, w zaplanowanym czasie i w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie należności – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Nysa to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie domu poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Nysa przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są główne atuty a także negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analityczna, na bazie przekazanych zapisów, ustala cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Nysa dzieli się skup mieszkań za gotówkę Nysa, skup domów Nysa i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Nysa. Odkupimy też mieszkanie która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę i sprzedania z profitem, stąd chętnie zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie oferty cenowej przenosi nas na kolejny etap procesu – wizytę u notariusza. Dzień spotkania umawiany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na paliwo i wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności umówienia terminu spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie pomniejszyć Państwa trud.

  Wypłata gotówki

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nysa zazwyczaj wręcza należność w formie gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Przyjęcie pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W sytuacji, gdy właściciel wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Nysa w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ