Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łaziska Górne

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Łaziska Górne – pieniądze od ręki

Skup nieruchomości Łaziska Górne to metoda na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie jest trudnym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie takich kłopotów, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Łaziska Górne. To my przejmiemy sprzedanie domu finalnemu nabywcy, zwalniając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Łaziska Górne proponuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

Skup mieszkań Łaziska Górne oraz skup domów Łaziska Górne – o nas

Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o dalsze lokalizacje. Ofertę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część kraju, by zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Łaziska Górne może pochwalić się rekomendacją wielu klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łaziska Górne pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Łaziska Górne – jak to działa?

Skup nieruchomości Łaziska Górne to wygodna sprzedaż domu, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja zetknie się z aprobatą właściciela, w umówionym czasie oraz w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Łaziska Górne to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Odkupienie gruntu zainicjowane jest określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Łaziska Górne wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają najistotniejsze zalety i wady wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, proponuje kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie ceny skupu i jego aprobata determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem czy też w trakcie spotkania.

Przedmiot skupu

Skup nieruchomości za gotówkę Łaziska Górne obejmuje skup mieszkań za gotówkę Łaziska Górne, skup domów Łaziska Górne i skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wysprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Łaziska Górne. Kupimy też nieruchomość do gruntownego remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie i odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

Spotkanie w kancelarii notarialnej

Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do klienta – absolutnie nikogo nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo i innych problemów. Wyręczymy Cię także z obowiązku umówienia daty wizyty w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

Wręczenie gotówki

Wypłata gotówki to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łaziska Górne zazwyczaj wręcza wpłatę w postaci gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na należności będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli sprzedający woli wpłatę poprzez przelew, należności wpłacane są na określony numer konta – także w trakcie wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą formę wręczenia należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Łaziska Górne w trakcie zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

Niewiele formalności

Podejmujemy wszelkie działania, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację jak i dbamy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony z dużej części działań i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ