Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Otyń

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Otyń – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Otyń to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę jest trudnym zadaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Otyń. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu końcowemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Otyń oferuje uczciwą wycenę działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Otyń i skup domów Otyń – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Otyń może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Otyń udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Otyń – jak to działa?

  Skup nieruchomości Otyń to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię tylko 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja zetknie się z zaakceptowaniem właściciela, w ustalonym dniu i we wskazanej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Otyń to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie własności poprzedzone zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Otyń wykonuje dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan domu na zdjęciach oraz przygotowywujemy raport, w którym opisane są główne plusy i wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na bazie przekazanych materiałów, ustala cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję odnośnie wartości skupu a jego akcept uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Otyń dzieli się skup mieszkań za gotówkę Otyń, skup domów Otyń oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaproponujemy pomoc, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Otyń. Nabędziemy również nieruchomość do generalnego remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedaży z zyskiem, dlatego z ochotą kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie wartości wyceny rozpoczyna następny etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień wizyty zaplanowywany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, choć możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej właściciela – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż a także wszelkich trudności. Odciążymy Cię również z obowiązku dogadania czasu spotkania u notariusza i przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Otyń zawsze przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie należności od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na należności będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W razie, gdy sprzedający preferuje uiszczenie należności poprzez przelew, środki uiszczane są na wskazany numer konta – również w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę wręczenia należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Otyń w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ