Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kostrzyn nad Odrą

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kostrzyn nad Odrą – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kostrzyn nad Odrą to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie bywa nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć tych problemów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Kostrzyn nad Odrą. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie mieszkania finalnemu klientowi, zwalniając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn nad Odrą proponuje adekwatną propozycję cenową mieszkania. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kostrzyn nad Odrą i skup domów Kostrzyn nad Odrą – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie oferty o następne tereny. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn nad Odrą może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kostrzyn nad Odrą pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn nad Odrą – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Kostrzyn nad Odrą to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą możemy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z akceptem klienta, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kostrzyn nad Odrą to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie nieruchomości zainicjowane jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Kostrzyn nad Odrą przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach a także sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe atuty a także minusy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie zgromadzonych dokumentów, określa cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn nad Odrą dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kostrzyn nad Odrą, skup domów Kostrzyn nad Odrą oraz skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Kostrzyn nad Odrą. Nabędziemy także mieszkanie która wymaga odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu kupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej przenosi nas na następny etap współpracy – wizytę u notariusza. Termin spotkania ustalany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dojazd a także wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa również z obowiązku umówienia daty spotkania u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wręczenie pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn nad Odrą zazwyczaj wręcza należność pod postacią gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od razu, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe lub na należności trzeba będzie czekać bez końca. W sytuacji, gdy sprzedający wolałby uiszczenie należności na konto bankowe, środki przelewane są na określony numer konta – tak samo w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję przekazania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Kostrzyn nad Odrą w trakcie tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy umowę jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ