Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Śrem

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Śrem – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Śrem to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie jest nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć tych problemów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Śrem. To my zaangażujemy się w przekazanie działki końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Śrem oferuje adekwatną kwotę odkupu działki. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Śrem i skup domów Śrem – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z okolicznych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Śrem może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Śrem pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Śrem – jak to działa?

  Skup nieruchomości Śrem to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z zaakceptowaniem klienta, w zaplanowanym terminie i w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie należności – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Śrem to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie własności zainicjowane jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Śrem prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są główne pozytywy oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie dostarczonych materiałów, ustala cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację odnośnie ceny skupu i jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Śrem podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Śrem, skup domów Śrem a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaoferujemy pomoc, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Śrem. Kupimy również dom która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością kupimy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny inicjuje następny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż i innych trudności. Zwolnimy Państwa również z konieczności umówienia czasu spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Śrem zwykle wręcza wpłatę w postaci gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Odbiór gotówki od razu, w dodatku w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na należności trzeba będzie czekać miesiącami. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie wpłatę na konto bankowe, należności wpłacane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Śrem w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację i dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ