Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chojnów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chojnów – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Chojnów to sposób na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę bywa trudnym zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć takich problemów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Chojnów. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania końcowemu klientowi, odciążając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Chojnów gwarantuje adekwatną kwotę odkupu nieruchomości. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Chojnów i skup domów Chojnów – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o następne rynki. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Chojnów może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chojnów rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chojnów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Chojnów to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy sumę, za którą możemy przyjąć nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja spotka się z aprobatą kontrahenta, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Chojnów to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania poprzedzone zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Chojnów wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach i sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe atuty a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na bazie przekazanych raportów, ustala cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie wartości skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chojnów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Chojnów, skup domów Chojnów oraz skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Chojnów. Skupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie i sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Termin spotkania ustalany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii klienta – absolutnie nikogo nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór gotówki

  Wypłata pieniędzy to najmilszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chojnów zazwyczaj uiszcza należność w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór gotówki od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W razie, jeśli właściciel woli uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze przelewane są na określony numer konta – także w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę otrzymania należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Chojnów w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ