Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pelplin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pelplin – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Pelplin to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę jest nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz uniknąć takich niedogodności, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Pelplin. To my zaangażujemy się w odsprzedanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z trudności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Pelplin zawsze przedstawia adekwatną wycenę działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Pelplin oraz skup domów Pelplin – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie działalności o kolejne tereny. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pelplin cieszy się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy po prostu nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pelplin pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pelplin – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pelplin to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena zetknie się z akceptem sprzedającego, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – do ręki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pelplin to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu rozpoczęte jest ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Pelplin przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz redagujemy raport, w którym przedstawione zostają główne plusy i minusy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na gruncie dostarczonych dokumentów, proponuje cenę skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą wartości skupu i jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pelplin podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Pelplin, skup domów Pelplin a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Pelplin. Kupimy też nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na następny etap procesu – spotkanie u notariusza. Czas wizyty planowany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona blisko klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na paliwo i innych trudności. Odciążymy Państwa również z obowiązku dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie gotówki

  Wypłata należności to najbardziej oczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pelplin zwykle przekazuje należność w postaci gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy musieli oczekiwać bez końca. W razie, gdy kontrahent życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Środki zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą opcję otrzymania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Pelplin w przeciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ