Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mirsk

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mirsk – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Mirsk to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę zdaje się być nieprostym zadaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych problemów, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Mirsk. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości finalnemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Mirsk gwarantuje adekwatną propozycję cenową działki. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Mirsk oraz skup domów Mirsk – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie działalności o kolejne lokalizacje. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Mirsk może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mirsk rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mirsk – jak to działa?

  Skup nieruchomości Mirsk to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty podamy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z aprobatą właściciela, w ustalonym dniu i w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Mirsk to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Mirsk prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze pozytywy i mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na bazie zgromadzonych dokumentów, ustala kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą kwoty skupu i jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Mirsk dzieli się skup mieszkań za gotówkę Mirsk, skup domów Mirsk i skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Mirsk. Nabędziemy także nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z zamiarem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a następnie sprzedaży z profitem, a więc z przyjemnością kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje następny etap procesu – wizytę u notariusza. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona w pobliżu kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, aby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na podróż a także wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności umówienia czasu spotkania w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy punkt w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mirsk zawsze przekazuje opłatę w formie gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie należności od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W razie, jeśli klient preferuje uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – także w trakcie spotkania u notariusza. Pieniądze prawie zawsze przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Mirsk w trakcie niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ