Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowogard

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowogard – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Nowogard to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz uniknąć powyższych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Nowogard. To my zaangażujemy się w odsprzedanie działki końcowemu nabywcy, wyręczając Cię z kłopotów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Nowogard zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Nowogard i skup domów Nowogard – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem dały nam szansę na rozbudowanie oferty o następne obszary. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Nowogard cieszy się uznaniem niezliczonej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowogard udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowogard – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Nowogard to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty podamy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z zaakceptowaniem właściciela, w ustalonym czasie oraz we wskazanej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Nowogard to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie mieszkania poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Nowogard prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan domu na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym nakreślone zostają kluczowe pozytywy oraz minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie dostarczonych dokumentów, proponuje kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie ceny skupu i jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowogard mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Nowogard, skup domów Nowogard a także skup działek. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaoferujemy wsparcie, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Nowogard. Kupimy także dom która wymaga odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera drugi etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas spotkania zaplanowywany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na paliwo i wszystkich innych trudności. Zwolnimy Państwa również z obowiązku ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie gotówki

  Wypłata należności to najbardziej oczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowogard zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy klient preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, środki wpłacane są na podany numer konta – również w czasie spotkania w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Nowogard w trakcie niemalże kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ