Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nekla

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nekla – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Nekla to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza długotrwałym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Nekla. To my zaangażujemy się w przekazanie domu końcowemu klientowi, odciążając sprzedających z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Nekla gwarantuje niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Nekla i skup domów Nekla – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w każdą część Polski, by ocenić nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Nekla może poszczycić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nekla rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nekla – jak to działa?

  Skup nieruchomości Nekla to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia podamy kwotę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja zetknie się z zaakceptowaniem właściciela, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – do ręki albo przelewem.

  Doświadcz, że medium;”>skup mieszkań za gotówkę Nekla to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie nieruchomości poprzedzone jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Nekla wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają główne plusy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na gruncie dostarczonych zapisów, proponuje wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą wartości skupu a jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem czy też osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Nekla obejmuje skup mieszkań za gotówkę Nekla, skup domów Nekla a także skup działek. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Nekla. Nabędziemy też mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd chętnie nabędziemy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie oferty cenowej otwiera kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas wizyty ustalany jest razem z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, aby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na paliwo a także wszelkich problemów. Odciążymy Cię także z konieczności umówienia daty spotkania w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najmilszy moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nekla zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Przyjęcie należności od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie oszukańcze czy też na pieniądze będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeśli sprzedający preferuje opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na określony numer konta – tak samo podczas wizyty u notariusza. Należności najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wręczenia pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Nekla w przeciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ