Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tarnowskie Góry

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tarnowskie Góry – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Tarnowskie Góry to sposób na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Tarnowskie Góry. To my przejmiemy sprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z kłopotów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry proponuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Tarnowskie Góry oraz skup domów Tarnowskie Góry – o nas

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie oferty o następne rynki. Ofertę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część kraju, aby ocenić nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry cieszy się uznaniem wielu klientów, tak sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać kredyt czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tarnowskie Góry rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry – 5 kroków

  Skup nieruchomości Tarnowskie Góry to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą możemy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja zetknie się z aprobatą sprzedającego, w zaplanowanym terminie i w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu u notariusza nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Tarnowskie Góry to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Tarnowskie Góry wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają kluczowe plusy i minusy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych raportów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie kwoty skupu a jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może odbyć się przez telefon, listownie bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry obejmuje skup mieszkań za gotówkę Tarnowskie Góry, skup domów Tarnowskie Góry a także skup gruntów. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Tarnowskie Góry. Nabędziemy też dom do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej właściciela – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, aby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca a także wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Państwa też z konieczności ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry zazwyczaj wręcza należność pod postacią gotówki, podczas wizyty u notariusza. Wręczenie należności bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W razie, gdy sprzedający życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – także w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Tarnowskie Góry w przeciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ