Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Drohiczyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Drohiczyn – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Drohiczyn to sposób na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie zdaje się być trudnym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie tych niedogodności, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Drohiczyn. To my przejmiemy przekazanie domu końcowemu klientowi, zwalniając właścicieli z trudności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Drohiczyn proponuje niezaniżoną wycenę działki. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Drohiczyn oraz skup domów Drohiczyn – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie działalności o następne obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Drohiczyn może pochwalić się zaufaniem wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Drohiczyn udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Drohiczyn – 5 kroków

  Skup nieruchomości Drohiczyn to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Cię jedynie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą możemy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena napotka się z zgodą sprzedającego, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Drohiczyn to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie domu poprzedzone jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Drohiczyn prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze atuty i mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analityczna, na gruncie przekazanych raportów, ustala kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie kwoty skupu i jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się telefonicznie, listem bądź podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Drohiczyn obejmuje skup mieszkań za gotówkę Drohiczyn, skup domów Drohiczyn i skup gruntów. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Drohiczyn. Skupimy też dom z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a następnie odsprzedania z zyskiem, dlatego z przyjemnością zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej inicjuje kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić klientowi czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż a także innych trudności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu spotkania u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Przekazanie należności

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy krok w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Drohiczyn najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na pieniądze trzeba będzie oczekiwać bez końca. W sytuacji, jeżeli kontrahent preferuje opłatę przelewem, środki wpłacane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Należności prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę przekazania należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Drohiczyn w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ