Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowy Sącz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowy Sącz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Nowy Sącz to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę bywa nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć tych problemów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Nowy Sącz. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Sącz oferuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Nowy Sącz oraz skup domów Nowy Sącz – o nas

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o kolejne lokalizacje. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część kraju, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Sącz może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczkę czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowy Sącz rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Sącz – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Nowy Sącz to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena spotka się z akceptacją właściciela, w ustalonym terminie i we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Nowy Sącz to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie mieszkania poprzedzone jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Nowy Sącz wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach oraz redagujemy dokument, w którym przedstawione zostają najważniejsze plusy i mankamenty wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na bazie przekazanych zapisów, określa wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się wartości skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Sącz mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Nowy Sącz, skup domów Nowy Sącz i skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Nowy Sącz. Odkupimy również dom do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu kupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz wszystkich innych trudności. Odciążymy Cię również z konieczności dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Sącz zazwyczaj przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie należności od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W razie, gdy kontrahent preferowałby wpłatę przelewem, należności uiszczane są na określony numer konta – także w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Nowy Sącz w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ