Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Serock

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Serock – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Serock to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę jest trudnym zadaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć powyższych problemów, gdy tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Serock. To my zaangażujemy się w przekazanie domu ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z niedogodności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Serock zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu domu. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Serock oraz skup domów Serock – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie działalności o nowe tereny. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i określić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Serock może pochwalić się rekomendacją wielu kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Serock pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Serock – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Serock to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena napotka się z zgodą sprzedającego, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Serock to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności poprzedzone jest określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Serock przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach a także sporządzamy dokument, w którym nakreślone są główne pozytywy oraz minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na bazie zgromadzonych materiałów, proponuje wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Serock dzieli się skup mieszkań za gotówkę Serock, skup domów Serock oraz skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Serock. Nabędziemy również dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają domy z zamiarem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, dlatego chętnie kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie propozycji cenowej rozpoczyna drugi etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Czas spotkania planowany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona w okolicy klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż a także wszelkich trudności. Odciążymy Państwa także z konieczności dogadania czasu spotkania w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Serock zawsze wręcza należność w postaci gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności trzeba będzie czekać tygodniami. W sytuacji, jeśli właściciel życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, środki przelewane są na podany numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą opcję przekazania należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Serock w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ