Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Rzeszów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Rzeszów – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Rzeszów to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Rzeszów. To my przejmiemy przekazanie działki finalnemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Rzeszów proponuje uczciwą wycenę domu. Zgoda klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Rzeszów oraz skup domów Rzeszów – o nas

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie oferty o dalsze obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Rzeszów cieszy się uznaniem niezliczonej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Rzeszów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Rzeszów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Rzeszów to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z akceptem sprzedającego, w umówionym czasie oraz w wybranej przez sprzedającego placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Rzeszów to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie gruntu poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Rzeszów wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach a także sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone są kluczowe zalety a także minusy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na podstawie dostarczonych materiałów, określa cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się ceny skupu i jego akcept determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Rzeszów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Rzeszów, skup domów Rzeszów a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Rzeszów. Nabędziemy też mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd bez problemu kupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas wizyty umawiany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona jak najbliżej klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, by oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na podróż oraz jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Rzeszów zawsze wręcza wpłatę w formie gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Przyjęcie należności od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe czy też na pieniądze będziemy zmuszeni czekać bez końca. W razie, jeżeli klient preferuje opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Rzeszów w przeciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ