Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Czarne

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Czarne – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Czarne to metoda na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie jest nieprostym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Czarne. To my przejmiemy sprzedaż mieszkania ostatecznemu klientowi, wyręczając sprzedających z trudności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Czarne zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Czarne i skup domów Czarne – o nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w każdą część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Czarne może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Czarne udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Czarne – 5 kroków

  Skup nieruchomości Czarne to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena spotka się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym dniu i w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w formie gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Czarne to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie domu zainicjowane zostaje wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Czarne prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz redagujemy dokument, w którym przedstawione są kluczowe zalety i wady wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na podstawie przekazanych dokumentów, ustala cenę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą wartości skupu i jego akcept determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem bądź podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Czarne dzieli się skup mieszkań za gotówkę Czarne, skup domów Czarne a także skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Czarne. Kupimy również mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Czas spotkania zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona maksymalnie blisko sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na podróż oraz wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Cię także z konieczności ustalenia terminu spotkania u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Czarne zawsze przekazuje wpłatę w formie gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy musieli oczekiwać bez końca. W sytuacji, jeżeli kontrahent woli opłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – również podczas spotkania w biurze notarialnym. Należności zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą formę wręczenia pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Czarne w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ