Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chrzanów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chrzanów – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Chrzanów to metoda na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie bywa ciężkim przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć wymienionych problemów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Chrzanów. To my przejmiemy sprzedanie mieszkania ostatecznemu nabywcy, zwalniając sprzedających z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Chrzanów zawsze przedstawia uczciwą wycenę nieruchomości. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Chrzanów i skup domów Chrzanów – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie działalności o kolejne obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Chrzanów cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chrzanów udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chrzanów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Chrzanów to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena zetknie się z zgodą właściciela, w ustalonym dniu i we wskazanej przez klienta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już u notariusza będzie miało miejsce wręczenie należności – w formie gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Chrzanów to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Chrzanów prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy dokument, w którym przedstawione są główne pozytywy oraz minusy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie przekazanych zapisów, proponuje wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chrzanów dzieli się skup mieszkań za gotówkę Chrzanów, skup domów Chrzanów i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Chrzanów. Skupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej rozpoczyna kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania planowany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Państwa też z obowiązku dogadania czasu wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chrzanów zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas spotkania u notariusza. Otrzymanie należności od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie oszukańcze albo na należności będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli sprzedający życzy sobie opłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na określony numer konta – także w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Chrzanów w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ