Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Stepnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Stepnica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Stepnica to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie jest nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Stepnica. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki ostatecznemu nabywcy, zwalniając sprzedających z kłopotów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Stepnica oferuje niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Stepnica i skup domów Stepnica – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o kolejne tereny. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w każdą część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Stepnica może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Stepnica rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Stepnica – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Stepnica to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena zetknie się z akceptacją klienta, w ustalonym terminie i we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie pieniędzy – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Stepnica to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania zainicjowane zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Stepnica wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najistotniejsze plusy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie dostarczonych zapisów, ustala wartość skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą ceny skupu a jego akcept determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Stepnica podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Stepnica, skup domów Stepnica i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Stepnica. Nabędziemy też dom z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedania z profitem, stąd z przyjemnością nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej rozpoczyna drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca i wszelkich problemów. Zwolnimy Cię także z konieczności dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Stepnica najczęściej wręcza opłatę pod postacią gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać bez końca. W przypadku, jeśli klient życzy sobie opłatę poprzez przelew, środki wpłacane są na określony numer konta – również podczas spotkania u notariusza. Należności prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Stepnica w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty jak i przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ