Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kutno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kutno – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kutno to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie zdaje się być nieprostym zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Kutno. To my weźmiemy na siebie przekazanie działki końcowemu nabywcy, odciążając Cię z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Kutno zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kutno oraz skup domów Kutno – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie aktywności o następne rynki. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kutno może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kutno rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kutno – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kutno to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, by przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z akceptacją sprzedającego, w ustalonym czasie oraz w określonej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Kutno to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie mieszkania poprzedzone zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Kutno prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach oraz redagujemy raport, w którym przedstawione są najistotniejsze zalety i mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na bazie dostarczonych dokumentów, ustala cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję odnośnie wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kutno dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kutno, skup domów Kutno oraz skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Kutno. Odkupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept propozycji cenowej rozpoczyna kolejny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii klienta – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić sprzedającemu czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dojazd oraz innych trudności. Wyręczymy Cię również z obowiązku ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najmilszy moment w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kutno zwykle przekazuje opłatę w postaci gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W razie, gdy właściciel preferuje wpłatę przelewem, środki przelewane są na określony numer konta – tak samo w czasie wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Kutno w trakcie tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ