Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Suraż

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Suraż – szybka transakcja

Skup nieruchomości Suraż to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę jest niełatwym zadaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz uniknąć tych problemów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Suraż. To my zaangażujemy się w odsprzedanie mieszkania końcowemu nabywcy, wyręczając właścicieli z problemów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Suraż zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową działki. Zaakceptowanie kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

Skup mieszkań Suraż oraz skup domów Suraż – o nas

Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o kolejne obszary. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Suraż cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać kredyt czy zwyczajnie nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Suraż udzieli wsparcia.

Skup nieruchomości za gotówkę Suraż – 5 kroków

Skup nieruchomości Suraż to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia podamy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w umówionym dniu i we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie należności – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Suraż to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przekazanie mieszkania zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Suraż prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach i sporządzamy dokument, w którym opisane są najistotniejsze zalety i minusy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych raportów, proponuje wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje informację tyczącą się kwoty skupu a jego aprobata warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź osobiście.

Czym jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości za gotówkę Suraż obejmuje skup mieszkań za gotówkę Suraż, skup domów Suraż a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Suraż. Odkupimy też mieszkanie która wymaga odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, dlatego bez problemu zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

Wizyta w biurze notarialnym

Akceptacja wartości wyceny otwiera następny etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – absolutnie nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz innych niedogodności. Wyręczymy Państwa także z konieczności dogadania terminu wizyty w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

Wręczenie gotówki

Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy krok w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Suraż najczęściej uiszcza wpłatę w formie gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie należności od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę będziemy musieli czekać tygodniami. W razie, jeśli sprzedający wolałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – również podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę wypłaty pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Suraż w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

Minimum formalności

Robimy wszystko, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ