Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubań

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lubań – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Lubań to metoda na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie jest trudnym zadaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Lubań. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości finalnemu nabywcy, wyręczając sprzedających z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Lubań zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Lubań i skup domów Lubań – o nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o dalsze tereny. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Lubań cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubań pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubań – 5 kroków

  Skup nieruchomości Lubań to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena spotka się z akceptem sprzedającego, w umówionym czasie oraz w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu u notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Lubań to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie własności rozpoczęte jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Lubań prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także przygotowywujemy raport, w którym przedstawione zostają najważniejsze pozytywy oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analizująca, na gruncie przekazanych materiałów, ustala wartość skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubań mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Lubań, skup domów Lubań i skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaproponujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Lubań. Nabędziemy również dom do generalnego remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje kolejny etap współpracy – wizytę u notariusza. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie nikogo nie narzucamy, choć możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd i jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Cię też z obowiązku umówienia czasu spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata gotówki to wyczekiwany punkt w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubań zwykle wręcza wpłatę w postaci gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy sprzedający preferuje uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – także podczas spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Lubań w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ