Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Murowana Goślina

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Murowana Goślina – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Murowana Goślina to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Murowana Goślina. To my przejmiemy przekazanie domu ostatecznemu nabywcy, wyręczając właścicieli z kłopotów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Murowana Goślina gwarantuje adekwatną propozycję cenową mieszkania. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem należności, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Murowana Goślina i skup domów Murowana Goślina – o nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o następne lokalizacje. Propozycję pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część kraju, by obejrzeć nieruchomość i określić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Murowana Goślina cieszy się pozytywną opinią wielu kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Murowana Goślina udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Murowana Goślina – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Murowana Goślina to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja spotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie należności – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Murowana Goślina to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie gruntu poprzedzone zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Murowana Goślina wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są najistotniejsze atuty i minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na gruncie dostarczonych materiałów, proponuje wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się wartości skupu a jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może nastąpić telefonicznie, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Murowana Goślina obejmuje skup mieszkań za gotówkę Murowana Goślina, skup domów Murowana Goślina oraz skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Murowana Goślina. Kupimy także nieruchomość która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie oferty cenowej rozpoczyna kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty umawiany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do sprzedającego – absolutnie żadnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na podróż oraz innych problemów. Wyręczymy Państwa też z obowiązku umówienia daty spotkania u notariusza i przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Murowana Goślina zawsze przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe albo na pieniądze będziemy musieli czekać bez końca. W razie, jeżeli klient preferuje opłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo podczas wizyty u notariusza. Środki zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Murowana Goślina w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ