Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Strzelno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Strzelno – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Strzelno to metoda na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta we własnym zakresie jest ciężkim zadaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Strzelno. To my przejmiemy sprzedanie nieruchomości finalnemu klientowi, wyręczając Cię z trudności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelno zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Strzelno oraz skup domów Strzelno – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie aktywności o dalsze rynki. Ofertę współpracy skierowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelno może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Strzelno udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Strzelno – jak to działa?

  Skup nieruchomości Strzelno to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą możemy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena zetknie się z zaakceptowaniem właściciela, w zaplanowanym terminie i we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Strzelno to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie własności rozpoczęte zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Strzelno wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach a także sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone są główne plusy i mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na podstawie zgromadzonych dokumentów, proponuje cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą wartości skupu a jego akcept warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem lub podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Strzelno podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Strzelno, skup domów Strzelno i skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Strzelno. Odkupimy też nieruchomość do generalnego odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą nabędziemy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na następny etap procesu – wizytę u notariusza. Termin tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz wszystkich innych trudności. Wyręczymy Cię także z obowiązku umówienia terminu spotkania u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata gotówki to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelno zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Odbiór pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe albo na wypłatę będziemy zmuszeni czekać bez końca. W razie, jeśli sprzedający wolałby wpłatę poprzez przelew, środki wpłacane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Strzelno w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W efekcie klient zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ