Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Duszniki-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Duszniki-Zdrój – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Duszniki-Zdrój to okazja na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie jest nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć powyższych problemów, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Duszniki-Zdrój. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu finalnemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Duszniki-Zdrój proponuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Duszniki-Zdrój oraz skup domów Duszniki-Zdrój – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie działalności o nowe rynki. Ofertę pomocy skierowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część kraju, by zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Duszniki-Zdrój może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać kredyt czy zwyczajnie nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Duszniki-Zdrój rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Duszniki-Zdrój – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Duszniki-Zdrój to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena napotka się z akceptacją klienta, w zaplanowanym dniu oraz we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Duszniki-Zdrój to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie mieszkania zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Duszniki-Zdrój przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie oględzin utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz sporządzamy dokument, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety oraz minusy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie dostarczonych materiałów, określa wartość nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, listem bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Duszniki-Zdrój dzieli się skup mieszkań za gotówkę Duszniki-Zdrój, skup domów Duszniki-Zdrój oraz skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Duszniki-Zdrój. Nabędziemy też dom która wymaga remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a później sprzedaży z profitem, a więc z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas spotkania ustalany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, aby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca a także jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Państwa również z konieczności umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zredukować Państwa wysiłek.

  Przekazanie gotówki

  Wręczenie gotówki to najbardziej oczekiwany punkt w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Duszniki-Zdrój zwykle uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie należności bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W sytuacji, jeśli właściciel woli opłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Należności zwykle docierają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Duszniki-Zdrój w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy umowę oraz dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ