Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kraków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kraków – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kraków to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie jest niełatwym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Kraków. To my zaangażujemy się w przekazanie domu ostatecznemu nabywcy, zwalniając sprzedających z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Kraków gwarantuje niezaniżoną propozycję cenową domu. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem należności, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kraków i skup domów Kraków – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na powiększenie działalności o kolejne obszary. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kraków może poszczycić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kraków rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kraków – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Kraków to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z akceptem klienta, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kraków to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie mieszkania poprzedzone jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Kraków wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają główne zalety a także negatywy danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie dostarczonych raportów, proponuje kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą wartości skupu i jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kraków podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Kraków, skup domów Kraków a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Kraków. Nabędziemy również mieszkanie do gruntownego remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a następnie odsprzedania z profitem, stąd z ochotą nabędziemy dom w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna kolejny etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii klienta – absolutnie żadnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona jak najbliżej sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca a także jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Cię też z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza i przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Wypłata należności

  Wypłata gotówki to najmilszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kraków najczęściej wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na pieniądze będziemy musieli czekać miesiącami. W sytuacji, jeżeli klient wolałby uiszczenie należności przelewem, należności wpłacane są na określony numer konta – również w czasie wizyty w biurze notarialnym. Należności najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Kraków w trakcie niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy umowę oraz dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ