Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mogilno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mogilno – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Mogilno to okazja na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć powyższych kłopotów, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Mogilno. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki ostatecznemu klientowi, zwalniając Cię z kłopotów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Mogilno gwarantuje niezaniżoną wycenę domu. Zaakceptowanie sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Mogilno i skup domów Mogilno – o nas

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o kolejne rynki. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Mogilno cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mogilno udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mogilno – 5 kroków

  Skup nieruchomości Mogilno to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli oferta spotka się z aprobatą sprzedającego, w umówionym terminie i w wybranej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – do ręki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Mogilno to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu rozpoczęte zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Mogilno wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy raport, w którym opisane zostają najważniejsze plusy oraz mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie zgromadzonych zapisów, określa wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu a jego akcept warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Mogilno obejmuje skup mieszkań za gotówkę Mogilno, skup domów Mogilno i skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Mogilno. Skupimy także mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej rozpoczyna kolejny etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie określamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona maksymalnie blisko klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na paliwo oraz wszelkich trudności. Zwolnimy Cię również z obowiązku dogadania daty spotkania u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata pieniędzy

  Przekazanie należności to najprzyjemniejszy krok w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mogilno zwykle uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać bez końca. W sytuacji, jeżeli kontrahent życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na wskazany numer konta – również w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj docierają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość wypłaty pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Mogilno w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę oraz dbamy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ