Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Paczków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Paczków – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Paczków to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie jest niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Paczków. To my zaangażujemy się w sprzedaż mieszkania ostatecznemu klientowi, zwalniając Cię z problemów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Paczków gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem należności, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Paczków oraz skup domów Paczków – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem dały nam szansę na poszerzenie oferty o dalsze obszary. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z pobliskich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Paczków może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Paczków pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Paczków – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Paczków to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z akceptacją kontrahenta, w umówionym dniu i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Paczków to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie własności poprzedzone jest wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Paczków prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie oględzin utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są najistotniejsze zalety a także wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na bazie zgromadzonych dokumentów, proponuje wartość skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie kwoty skupu i jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Paczków dzieli się skup mieszkań za gotówkę Paczków, skup domów Paczków a także skup gruntów. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Paczków. Odkupimy również mieszkanie która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a później odsprzedania z zyskiem, a więc z ochotą nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna kolejny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień spotkania zaplanowywany jest razem z klientem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Państwa również z obowiązku ustalenia terminu wizyty u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór gotówki to najmilszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Paczków zwykle wręcza wpłatę w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać bez końca. W przypadku, jeśli klient preferowałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na podany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę przekazania należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Paczków w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy umowę i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje odciążony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ