Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Koluszki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Koluszki – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Koluszki to okazja na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie jest trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Koluszki. To my zaangażujemy się w sprzedaż mieszkania finalnemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z problemów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Koluszki oferuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Koluszki i skup domów Koluszki – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o kolejne rynki. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z okolicznych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Koluszki cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Koluszki udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Koluszki – jak to działa?

  Skup nieruchomości Koluszki to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą możemy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym dniu oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Koluszki to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie gruntu poprzedzone zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Koluszki przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas oględzin archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy raport, w którym opisane zostają główne plusy a także wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na podstawie zgromadzonych dokumentów, określa wartość odkupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą wartości skupu a jego aprobata warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się przez telefon, listownie bądź osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Koluszki dzieli się skup mieszkań za gotówkę Koluszki, skup domów Koluszki i skup działek. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Koluszki. Nabędziemy również nieruchomość która wymaga remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na dojazd i wszystkich innych trudności. Odciążymy Państwa również z obowiązku umówienia daty wizyty w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Odbiór należności to najbardziej oczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Koluszki zawsze wręcza opłatę w formie gotówki, podczas wizyty u notariusza. Przyjęcie gotówki od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy musieli czekać bez końca. W sytuacji, gdy właściciel preferuje uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – tak samo podczas spotkania u notariusza. Należności zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę przekazania ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Koluszki w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ