Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ruciane-Nida

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ruciane-Nida – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Ruciane-Nida to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Ruciane-Nida. To my przejmiemy przekazanie działki końcowemu klientowi, wyręczając sprzedających z kłopotów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Ruciane-Nida zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem należności, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Ruciane-Nida i skup domów Ruciane-Nida – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie oferty o dalsze lokalizacje. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Ruciane-Nida może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ruciane-Nida rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ruciane-Nida – jak to działa?

  Skup nieruchomości Ruciane-Nida to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty podamy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta napotka się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym terminie i we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już u notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Ruciane-Nida to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie nieruchomości poprzedzone jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Ruciane-Nida wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach a także sporządzamy dokument, w którym opisane zostają najistotniejsze plusy i mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, proponuje kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje informację dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Ruciane-Nida dzieli się skup mieszkań za gotówkę Ruciane-Nida, skup domów Ruciane-Nida i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy pomoc, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Ruciane-Nida. Skupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej inicjuje kolejny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Czas wizyty umawiany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do kontrahenta – absolutnie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu sprzedającego – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca i wszelkich trudności. Odciążymy Cię także z konieczności umówienia czasu wizyty w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata należności

  Wręczenie pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ruciane-Nida najczęściej przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od razu, na dodatek w obecności notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli kontrahent preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, należności uiszczane są na podany numer konta – również w czasie wizyty w biurze notarialnym. Należności zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą opcję wręczenia pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Ruciane-Nida w przeciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ